Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Rádi Vám předáme informace k možnostem pracovního uplatnění ve skupině AWT, vzájemné spolupráci, stejně jako k dalším otázkám z oblasti HR.
V případě Vašeho zájmu neváhejte a kontaktujte nás.

 

Luděk Vyplel

HR specialista

Telefon: +420 596 166 447
Email: vyplel@awt.eu

Martina Gomolová

HR specialista

Telefon: +420 596 166 306
Email: gomolova@awt.eu

 

Advanced World Transport a.s.
Hornopolní 3314/38
702 62 Ostrava – Moravská Ostrava, Česká republika

Email: kariera@awt.eu, skoly@awt.eu

Buďme ve spojení
    

www.awt.eu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Napište nám

Prostřednictvím kontaktního formuláře


Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím, aby společnost Advanced World Transport a.s, sídlem Hornopolní 3314/38 jakožto správce osobních údajů zpracovala mé osobní údaje pro účely komunikace, případně navázání spolupráce v oblastech, jako jsou například: stipendijní program, závěrečné práce, praxe, exkurze apod., a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27.dubna 2016, obecné nařízení o ochraně osobních údajů a související legislativou. Souhlas uděluji na dobu 1 roku (12 měsíců) od data odeslání osobních údajů.
Tímto jsem informován/a a beru na vědomí, že Správce shromažďuje a zpracovává mé výše uvedené osobní údaje na základě tohoto souhlasu, který mohu kdykoli odvolat a to emailem na adresu: kariera@awt.eu.
Tímto jsem dále informován/a a beru na vědomí, že mám právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popř. omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, jakož i právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
Jsem tímto informován / informována o tom, že mé osobní údaje nebudou použity k rozhodování čistě na bázi automatizovaného zpracování, ani profilování.
Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům Správce, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování a nebudou předávány třetím stranám.